شما تنها هستید!

زندگی خود را بر اساس قوانین واقعی و موثر هستی ، متحول کنید.

آیا شما هم پس از صرف هزینه های هنگفت و زمان ، از طریق قانون جذب و مثبت اندیشی ، نا امید شده اید؟

شک و تردیدتان در مورد قانون جذب و مثبت اندیشی کاملا صحیح است.با دانستن تنها قانون کلیدی هستی ، نقص کلیدی ، که توضیح دهنده هدف شما از تولد و مرگ و مسیر زندگی شماست ، برنامه ریزی برای تغییر و تحول زندگی را از اینجا ، آغاز کنید.

خریداری مجموعه دانلود بخش رایگان مجموعه

درباره مجموعه نقص کلیدی

مجموعه نقص کلیدی ، برای اولین بار ، اقدام به تشریح معماری انسان و نقش آن در جهان و عوامل موثر و محدود کننده زندگی آدمی پرداخته و علل و عوامل تاثیر یا عدم تاثیر روشهای ارائه شده در مثبت اندیشی ، قانون جذب ، ذهن درمانی و .... را تبیین نموده و این امکان را فراهم می کند تا هر شخص با کالبدشکافی زندگی خود ، و آشکار کردن عوامل محدود کننده و موثر زندگی شخصی خود ، اقدام به تغییر زندگی شخصی خود نماید.
بر اساس مطالب ارائه شده در این مجموعه ، هیچ نسخه واحدی ، چنانکه در مباحث انگیزشی و مثبت اندیشی و باور سازی و .... ، ارائه می شود ، برای آدمی وجود ندارد و هر شخص با شناخت عوامل محدود کننده و موثر موجود در عالم و موثر بر زندگی خود ، باید اقدام به عیب یابی و تغییر زندگی شخصی خود در حوزه های مختلف مورد نظر خود نماید.

بهای مجموعه
قیمت مجموعه: 1,111,000 هزار تومان

پس از پرداخت بهای مجموعه ، مجموعه نقص کلیدی ، شامل کتاب نقص کلیدی و لوح فشرده صوتی/تصویری به نشانی پستی شما ارسال خواهد شد.

خریداری مجموعه نقص کلیدی

تهران،اندرزگو،بعد از کاوه،بین آشتیانی و احمدی،
پلاک 67،ساختمان عمارت، ط2 واحد 2

drneamati@gmail.com

تماس/واتساپ 09362066354

پیام شما فرستاده شده است متشکرم!

پس از تکمیل و پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی ، به مبلغ 1,111,000 تومان ، مجموعه نقص کلیدی ، شامل کتاب نقص کلیدی و لوح فشرده صوتی/تصویری به نشانی پستی شما ارسال میگردد.